Продадено

Кондиционер за коса “Мистерија на старото море”

370 ден

Кондиционерот крие вистинско богатство од длабочините на морето.

Црвени алги, богати со масни киселини, протеини и витамини кои ја подобруваат состојбата на скалпот и ја зајакнуваат структурата на косата, минералното соединение бискофит-кое ја подобрува состојбата на косата и и дава мекост и сјај

Го враќа хидратациониот баланс, го подобрува природниот сјај на косата, и благодарение на содржината на ши путер, косата е особено привлечна и свиленкасто мека.

Начин на употреба:
1. Нанесете рамномерно на чиста, влажна коса.
2. По 2-3 минути, исплакнете темелно со вода.

Нема на залиха

Шифра: 25714 Категории ,