Продадено

Турмалински чорапи

970 ден1.000 ден

Турмалинoт помага во ублажување на заморот на стапалата, намалување и нормализирање на потењето.
Обезбедува статична масажа на стапалата. Има општ зајакнувачки ефект врз целото тело.

ПРИМЕНА:
Чорапите се препорачува да се користат навечер. Започнете од 10-15 минути на ден, постепено зголемувајќи го времетраењето на носењето се додека не стигнете до 8-10 часа (во една ноќ).

Исчисти
Шифра: 30130 Категорија
Дополнителни информации

Дополнителни информации

Величина

22, 26