Шампон за коса FreshClick

1.225 ден

Шампонот за длабинско чистење од колекцијата FreshClick се базира на еден од најефикасните абсорбенти – јаглен. Неговите гранули, како микросунѓерите, активно го апсорбираат вишокот маснотии и ја чистат косата и скалпот од остатоците од производите за стилизирање.

 

Шампонот за длабинско чистење е дополнителен производ за нега кој е доволен да се користи еднаш или двапати неделно. Пробајте го црно-црниот шампон и искусете ја магичната моќ на јагленот! За подобрен ефект, користете го шампонот поврзан со регенераторот Biolamination Effect.

АПЛИКАЦИЈА: Нанесете на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете. Се препорачува да се користи 1-2 пати неделно.

 

Шифра: 27005 Категории ,