Продадено

Антицелулитен крем со масло од чили 100 гр

1.060 ден

Одлично ја загрева кожата, ја подобрува циркулацијата. Кремот го забрзува отстранувањето на масти од телото, го подобрува клеточниот метаболизам, го спречува создавањето на масни наслаги, го намалува обемот, ја тонизира и ја зајакнува кожата, ја прави мазна и еластична, а исто така има затоплувачки ефект, кој помага да се отстранат мастите од клетките.

ПРИМЕНА:
Нанесете ја кремата со нежни движења на проблематичната област, оставете
да делува 15-30 минути и исплакнете.

 

Нема на залиха

Шифра: 30211 Категории ,