Продадено

Балзам за коса со екстракт од Алое за волумен

965 ден

Ја заштитува косата од сушење, ја подобрува структурата на влакното, дава волумен и здрав сјај. Активните биосостојки во балсамот, заедно со екстрактот од Алое, ја хранат ослабената коса со потребните хранливи материи. Се препорачува за оштетена коса.

Нема на залиха

Шифра: 20116 Категории ,