Двострано моливче за очи

290 ден

Со помош на овие нови двострани моливчињ аод TianDe, можете да бидете различни секој ден. Со помош на храбрата боја на Alizarine_Sangria, можете да создадете стилски омбре ефект.
Розовите нијанси на Pink_Beige се совршени за  природниот изглед во текот на денот.

Природните компоненти во составот на боичките се грижат за деликатната кожа на усните.

Шифра: 80910 Категорија