Продадено

Гел за миење на лице

700 ден

Останаа само два-три дена до највозбудливиот датум? Вашето лице е далеку од совршено? Не трошете време! Користете експресен метод – Ин Топ гел за миење лице!

Темелното чистење е првиот чекор за совршена кожа. Гел за миење лице TianDe од колекцијата за млади и помага на вашата кожа да биде свежа, чиста и блескава.

Содржи повеќе од 91% природни состојки избрани специјално за комбинација и масна кожа.

Длабоко чистење на порите, спречувајќи акни и флеки на вашата кожа – овој гел лесно се бори против несовршеностите. Масен сјај? Тоа веќе не е проблем – гелот ефикасно го неутрализира и ја подобрува текстурата на кожата подложна на акни.

Уживајте во чиста кожа веднаш! Бидете сигурни дека сте неодоливи!

Нема на залиха

Шифра: 15503 Категории ,