Продадено

Гел за туширање од жалфија

305 ден

Почувствувајте ја моќта и аромата на свежо исцедениот мудрец на вашата кожа! Опуштете се и почувствувајте како природата навистина допира и се грижи за вашето тело и тон.

Гелот за туширање од жалфија внимателно се грижи за удобноста, хидратацијата. Остава чувство на свежина, свиленкавост мекост и уникатна волшебна арома.

Квалитетен избор за удобноста на целото семејство!

Активни состојки:

Екстрактот од жалфија  ја контролира активноста на лојните жлезди и има тоник ефект.

Екстрактот од камилица има силен антиинфламаторски ефект и смирувачки ефект.
Екстрактот помага да се справите со иритација на кожата.

Нема на залиха

Шифра: 35706 Категории ,