Продадено

Гел за туширање – Овошен деликатес

245 ден

Дали сте подготвени да го започнете денот со мирис на свежи малини,шумски јагоди и боровинки,и притоа да ја задржите оваа фасцинантна експлозија на вкусови на вашето тело до вечерта?

Гелот за туширање “Овошен Деликатес” е се што ви треба за совршена нежност и расположение! Нежно чисти, хидрира, ароматизира и се грижи за удобноста и еластичноста на вашата кожа.

Производот е погоден за секојдневна нега, не се суши и не содржи состојки кои можат да ја трауматизираат осетливата кожа. Слатката ароматична текстура ќе обезбеди вистинско задоволство во бањата за целото семејство.

Активни состојки:

Екстрактот од малини, екстракт од боровинки, екстракт од капини, екстракт од шумски јагоди, екстракт од американски боровинки, екстракт од црни боровинки.

Комплексот на состојки е внимателно селектиран и се грижи за дури и најделикатната кожа. Овошните екстракти се волшебни антиоксиданси кои ја подобруваат еластичноста и го враќаат младешкиот и сјајен изглед на кожата.

Нема на залиха

Шифра: 35703 Категории ,