Коњаку сунгерче

396 ден

Карактеристики:

– Чистење на кожата од нечистотии
– Ексфолијација (пилинг)
– Ефект на масажа и релаксација на лицето (ја подобрува микроциркулацијата) нега на кожата (балансира Рн)
– Да се чува на суво место

Шифра: 94304 Категорија: