Крем за тело од ЖенШен

1.170 ден

Крем за тело од ЖенШен
Исклучителниот крем за тело, збогатен со минерални и природни екстракти, ја храни и тонизира кожата.
Женшен содржи минерали, витамин Е, витамин Ц.
Нанесете на телото 1-2 пати на ден

Шифра: 32619 Категории ,