Крема за раце – Тропско Нони

392 ден

Кремот има хидролипиден филм и ги прави вашите раце да се чувствуваат меки и мазни. Веднаш ја хидрира кожата на вашите раце, ги штити вашите раце од сушење и лупење. Со редовна употреба никогаш повеќе нема да имате лушпеста кожа.

Сокот од овошјето Нони содржи голема количина на антиоксиданти кои ја штитат кожата од слободните радикали и ја продолжуваат нејзината младост. Со редовна употреба вашите раце ќе добијат негуван и привлечен тен.

ПРИМЕНА:
Нанесете го кремот на чисти раце.

Шифра: 14906 Категории ,