Лосион за тело со масло од коноп “CYPRIDA”

1.505 ден

Обезбедете ја кожата со вистинска медитеранска нега и доживејте го нежниот мирис и неверојатната мекост на вашето тело.
Лосионот за тело од луксузната линија “CYPRIDA” со своето драгоцено масло од коноп (познато по ефектите на омекнување и подмладување), Д-пантенол и пчелин восок, е погоден за секојдневна употреба за нега на кожа од било кој тип, вклучувајќи и многу сува и дехидрирана кожа.
Помага да се врати хидролипидната рамнотежа во кожата по изложеност на ултравиолетови зраци и сув воздух. Го спречува предвременото стареење и и обезбедува на кожата еластичност и мекост, давајќи и совршен изглед.

ПРИМЕНА:
Нанесете на чистата кожа на телото со кружни движења. За најдобри резултати, нанесете го производот после бањање. Производот е погоден за секојдневна употреба.

Нема на залиха

Шифра: 36602 Категории ,