Минерален пилинг – сол од Банана за раце и нозе

535 ден

Овој деликатен пилинг врз база на сол овозможува длабинско чистење и обновување на вашата кожа. Ги ексфолира мртвите клетки и ја прави кожата мека.

Шифра: 40118 Категории ,