Околу очна маска , 100% колаген

165 ден

Неверојатно решава проблеми со кожата околу очите: ги елиминира едемите, темните кругови, ги обновува тонусите и еластичноста на кожата, ги измазнува малите брчки.

 

Примена: Маската се состои од два дела.

  1. За чистење на кожата, нанесете ја маската и нека стои 15-20 минути. Потоа исплакнете со вода.
  2. На кожата нанесете мала количина емулзија.

Препорачана употреба – 1-2 пати неделно.

Шифра: 51401 Категории ,