Продадено

Пајолин

1.663 ден

30 капсули
опис «Piaoliang» значи “Убавината” на кинески. вклучувајќи Зелен чај екстракт, Taurin, витамини С, РР, Е, В5, В12, В6, В1, В2, А, В9, Н, Д3, кинески Кордицепс, цинк, селен, кои се покажа како многу ефикасни во намалување на стресот , подобрување на кожата и зајакнување на косата и ноктите.

Нема на залиха

Шифра: 113007 Категорија: