Продадено

Секојдневни влошки ИН ТОП со сребро

485 ден

Ин топ влошките помагаат да се чувствувате удобно и сигурни во било какви околности и да обезбедите ефикасна грижа за сопственото здравје. Сребрените микрочестички содржани во специјалниот слој на влошката имаат корисен ефект врз микрофлората и спречуваат инфекции.

Горниот слој е направен од целулоза, природен неткаен материјал, овозможува на кожата да дише и спречува непријатна влажност. Тие совршено ги следат облините на женското тело и не се движат дури и при висока активност – можете да спортувате, да бидете на работно место, тие ќе останат на место. Компактната големина е погодна за бикини од кој било модел.

Вие нема да чувствувате ништо друго освен мекост и удобност во текот на денот.

*Контраиндикации: бременост.

Нема на залиха

Шифра: 65512 Категорија