Силиконски стегачи за коса

283 ден

Колку често се обидувате да направите совршена “коњска опашка”, но речиси никогаш не стигнувате до совршен резултат? Силиконските стегачиња ќе Ви помогнат.

Изработени од еластичен силикон, тие се многу меки и не ја кршат косата.
Погодни за деца и возрасни.

Шифра: 90158 Категорија: