Сол за тело Медена праска 50 гр.

155 ден

Екстрактот од праска има висока биоактивност, ја обновува хидролипидноста на кожата, исполнувајќи ја со витална влага.

Состав:

Структурирана вода, морска сол, есенцијално масло од портокал, екстракт од праска, екстракт од лист од праска, рузмарин, екстракт од јојоба, хијалуронска киселина, витамин Е, етил парабен.

Примена :

Нанесете сол рамномерно на влажно тело со масажни движења. На крај исплакнете темелно со вода.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

Шифра: 30221 Категорија: ,