Сол за тело со женшен, 150 гр

484 ден

Ефикасно ја чисти и ексфолира кожата
Ја заштитува од агресивното влијание на  животната средина
Ја прави мека
Елиминирање на чувството на непријатност и истегнување на кожата.

Измазнува и влијае на пигментацијата
Солта во својот состав содржи шестгодишен корен од женшен, кој содржи многу биолошки активни супстанции.

Чисти регенерира и тонира. Ја подобрува циркулацијата на крвта.

Начин на употреба: Нанесете мала количина на  влажна кожа.Масирајте со кружни движења.Потоа темелно измијте.

Внимание:Не нанесувајте на кожа која е чувствителна иритирана или повредена.

Користете 1-2 пати неделно.

Шифра: 32617 Категории ,