Sport Style Лосион за тело

350 ден

Лосионот Sport style е погоден за целото семејство. Тој се грижи за кожата по тренингот, а Вие уживате во мазната кожа и релаксирачка арома.

Производот е погоден за секојдневна употреба. Комбинацијата на состојки пријатно го релаксира и освежува телото. Користејќи го овој лосион, кожата и телото се опоравуваат после тренингот!

Шифра: 35712 Категории ,