Продадено

Парфем Royal Scent (женски)

1.937 ден

Освежувачки, восхитувачки и уникатен. Првите ноти од парфемот ќе ве опкружат со незаборавен мирис на зрели плодови, свежо цвеќе и егзотичен бергам. Искомбинирани ноти  на  фрезија, темјанушки, бел чај и ливчиња од роза.

Неверојатно тенки ноти од кедар, мошус и свила се совршен финиш на ексклузивната структура на Royal Scent.

Нема на залиха

Шифра: 70143 Категорија