Тианде каталог на продукти – направени од рецепти на традиционалната источна медицина, од кои квалитетот и корисноста се докажани низ вековите. Преземете PDF каталог.

Прикажувам 1–60 од 354 резултати

Show sidebar

Секојдневни дамски влошки “Life Energy”

185 ден

Профилактична крема за стапала од Змиска маст

205 ден

Детокс фластер од лаванда

410 ден

ДЕТОКС фластери

460 ден

Шампон против опаѓање на косата

1.765 ден

Секојдневни дамски влошки со екстракт од Алое „Нефритена свежеина” (20 бр.)

485 ден
Светла
Темна

Тонален крем за лице

695 ден

Регенерирачка крема за стапала од Змиска маст

205 ден

Мултифункционален крем за лице Snail secret (1бр.)

498 ден

Ортофит гел за масажа на тело

1.190 ден

Секојдневни влошки со билки „Нефритена свежина” (20 бр.)

485 ден

Нежен гел за деликатна грижа, 360ml

1.050 ден

Секојдневни влошки „Енергија на билките” (20 бр.)

695 ден

Шампон активатор за раст на косата

1.160 ден

Секојдневни Влошки(розеви со аниони)

485 ден

Регенеративен крем за лице против брчки

695 ден

Wuhan – фластери за жуљеви

205 ден

Дамски влошки за критични денови „Енергија на билките”

695 ден

Секојдневни влошки нефритова свежина, ултра тенки (25 бр.)

490 ден

Секојдневна влошка, Gentle care, 1 бр.

185 ден

Крем за измазнување

695 ден

Тоник активатор за раст на косата

1.670 ден

Алунит

1.465 ден

Фито гел за нозе – Славитон,125 мл

1.190 ден

Фластер за тело Wutong (5 парчиња)

500 ден

Фиточај со кинеска ангелика и ортилија за жени

730 ден

Шампон против побелување на косата, 420ml

1.630 ден

Фито фластер за тело Ying Kang

500 ден

Мултифункционален крем за околу очи (1бр.)

498 ден

Крем балсам против опаѓање на коса Master Herb

1.375 ден

Шампон од женшен за масна коса

1.130 ден

Маска за раст на коса – Bio Rehab

1.160 ден

Хидратантен крем за лице

745 ден

Ленти за нос

115 ден

Крем стимулатор за совршени бедра

1.050 ден

Крем против акни и лузни Master Herb

1.130 ден

Бамбус лента за нос

125 ден

Термозаштитен спреј со кератин

1.000 ден

Чај за слабеење

1.740 ден

Фиточај за крвните садови со детелинка

730 ден

Сол за тело – Медена праска

925 ден

Универзален пилинг од лимон

590 ден

Шампон за коса “Златен ѓумбир“ против перут

1.175 ден

Лосион за тело – SOD, 125 ml

980 ден

Интимен гел

675 ден

Паста за заби – Extra white pro

460 ден

Потхранувачки хидратантен крем за раце со овчо млеко, 80мл

265 ден

Пилинг за лице на основа на овча плацента

695 ден

Есенција за лице “Колаген и алги”

1.135 ден

Фиточај за црн дроб со бел трн

730 ден

Фиточај за стомак со бела роза

730 ден

Фиточај со златен корен и кинеска ангелика

730 ден

Циклусни влошки Нефритова свежина (10 бр.)

565 ден

Гел за миење лице Master Herb

950 ден

Фиточај со лисна врбовка и левзеа

730 ден

Напиток од цикорија и борови ореви

160 ден

Фиточај со кинеска ангелика и филипендула

730 ден

Фиточај со кинеска ангелика и жалфија

730 ден

Фластер за тело – Yasohen Forte (2 парчиња)

540 ден

Фито сол за нозе од Лаванда

145 ден