Продадено

Парфем Royal Scent (машки)

1.937 ден

Потполно динамичен мирис полн кој ја истакнува вашата мажественост.

Мешавината на сочни цитруси со ноти од калабриски бергамот, аргентински лимон и мандарина ја нагласува моќта на овој мирис. Засилувачкиот состав на ладни и свежи океански ноти е завршен со зачинети ноти на фрезија, коријандер и лотос. Повеќекратната комбинација на кедар, пачули, мов и мошус на патеката го додава овој мирис чувството на апсолутно достоинство.

Размислувате за подароци на вашиот сопруг, татко или брат? Royal Scent Eau de Parfum е најдобриот подарок за оние што ги сакате!

Нема на залиха

Шифра: 70144 Категорија