Продадено

Азиски шампон Centella

810 ден

Со шампонот и гелот за туширање кој го содржи легендарниот екстракт од готу кола, кој испушта свеж и благ мирис, можете да го почувствувате здивот и ритамот на Азија.

Благодарение на смирувачкиот состав кој содржи екстракт од готу кола, пантенол и витамин Е, шампонот обезбедува на вашата коса третман против стрес. Има смирувачки ефект за вашиот скалп, нежно и ефикасно ја чисти вашата коса изложена на секојдневно напрегање и и дава природен сјај, леснотија и волумен.
Готу кола шампонот е идеален за:
– сува и оштетена коса;
– фарбана и перма коса;
– сув и чувствителен скалп.
АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина шампон на скалпот, оставете да делува 1-2 минути, масирајте, а потоа исплакнете со вода.

Нема на залиха

Шифра: 25716 Категории ,