Балсам за коса со екстракт од женшен 500 гр.

1.190 ден

Заштитува од дехидрација и УВ зрачење, ја регенерира структурата на косата, го стимулира растот на косата, спречува опаѓање на косата и појава на првут. Се препорачува за ослабена коса, фарбана коса и коса што честопати се суши и стилизира.

 

За сите типови коса.

 

Употреба: Се става на чиста, влажна коса, држејќи 2-3 минути. Потоа темелно се плакне со топла вода.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

Шифра: 20115 Категории ,