Продадено

Двострано моливче за очи

290 ден

Со помош на овие нови двострани моливчињ аод TianDe, можете да бидете различни секој ден.

Со помош на храбрата боја на Alizarine-Sangria, можете да создадете стилс и омбре ефект.

Розовите нијанси на Pink-Beige се совршени за природниот изглед во текот на денот.

Природните компоненти во составот на боичките се грижат за деликатната кожа на усните.

Нема на залиха

Шифра: 80911 Категорија