Продадено

Регенератор за масна коса, Жалфија

305 ден

Регенераторот го враќа природниот сјај на косата. Ја прави косата мазна, сјајна и силна.. Ја храни и го враќа младешкиот изглед на косата, штити од оштетување, го спречува кинењето и го контролира прекумерното ослободување на себум. Идеален за коса која често се масти. За супер резултат, се комбинира со шампон “Нежна Жалфија”

Активни состојки:
– Жалфијата е позната во тоа што го спречува губењето на косата и ја регулира масната коса.
– Камилицата смирува и ја тонира косата.
– Јојоба природното масло дејствува високо регенерирачки и ја враќа моќта на оштетената коса.

Нема на залиха

Шифра: 25705 Категории ,