Шампон со сребро за Мажи

805 ден

На самоуверените мажи им треба вистинска козметика за мажи. Како шампонот на ТианДе за мажи со сребро.

Овој производ е специјално дизајниран имајќи ги предвид физиолошките потреби на машката кожа. Работи на три нивоа истовремено:
– ја зајакнува косата;
– контролира прекумерна себум во корените;
– ја штити кожата од иритација.

Шампонот на ТианДе е одлично решение за спортисти и за оние кои сакаат активна рекреација. Производот содржи колоидно сребро, кое има антимикробно дејство. Совршен е за чистење на скалпот и освежување на косата кога потењето може да биде претерано.

Шифра: 20150 Категории ,