Продадено

Гел за туширање од тропски коктели

565 ден

Пријатен начин за да се започне новиот ден со гелот за туширање од тропски коктели. Освежителна арома од ананас дава енергија и пријатно чуство преку целиот ден.

ПРИМЕНА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Нема на залиха

Шифра: 32622 Категории ,