Продадено

Термозаштитен спреј со кератин

1.000 ден

Заштита за вашата коса.

Одржувајте го здравјето и изгледот на вашата коса со термо-спреј за обоена коса со кератин. Сега можете безбедно да користите фен, преси, производи за стилизирање без да се грижите дали вашата коса ќе страда. Tiande создаде спреј за употреба пред која било фризура – така што вашата коса е целосно заштитена.

Термички заштитниот спреј за обоена коса со кератин дава:

–  високо ниво на термичка заштита

– ги елиминира штетните ефекти на електричните уреди за стилизирање

– ја задржува осветленоста на бојата и нејзината издржливост има антистатичко дејство

Поради активните состојки во спрејот, косата е длабоко навлажнета, мазна и свиленкасто мека.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

Нема на залиха

Шифра: 20148 Категории ,