Biocomplex – Анти акни гел за лице

1.440 ден

Ефикасно корективно средство за мрсна и проблематична кожа.

Ја спречува и запира појавата на акни, пори, ја пегла кожата.

Го тимулира обновувањето на клетките и ја регенерира кожата.

Го отстранува воспалението, ја отстранува иритацијата, смирува, активно ја негува и штити кожата од инфекции, го регулира липидниот баланс, хидратира, смирува и има релаксирачки ефект.

SKU: 11321 Категории ,