Продадено

Нежен навлажнувачки тоник

1.375 ден

Има смирувачко и освежувачко дејство, ја тонизира кожата на лицето, вратот и деколтето, ја намалува иритацијата, ја навлажнува кожата, ги враќа липидите во рамнотежа на епидермисот, ги зголемува заштитните функции на кожата и ја подготвува за последователна грижа.

Нема на залиха

Шифра: 12712 Категории ,