Маска за лице Лаванда

185 ден

Дали вашата кожа е тенка, чувствителна и сува? Дали се плашите од појавување на брчки?
Вашиот избор е лаванда маска за лице.

Производот деликатно ќе ја смири и освежи вашата чувствителна кожа, ќе го обнови здравиот тен. Активните компоненти помагаат во регенерацијата на клетките и ја подобруваат отпорноста на кожата на брчките.

Чувствителна, тенка кожа бара специјални производи кои ќе ги смират и ќе се грижат за неа. Ние ги комбиниравме најдобрите.

ПРИМЕНА: Нанесете ја ткаенината од маската на исчистеното лице од врвот надолу, постепено одвојувајќи го бисерниот филм. Отстранете ја маската за 15-20 минути, исплакнете го лицето со вода.

SKU: 54108 Категории ,