Продадено

Гел за туширање „Виенско кафе„

565 ден

Мирисот на кафе е неодолив. Во едно шише, ќе најдете мека пена,и одличен  мирис што дава енергија и пријатно чувство преку целиот ден.

ПРИМЕНА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Нема на залиха

Шифра: 32621 Категории ,