Змиска крема за раце

485 ден

Ефикасно ја хидрира и храни кожата, ублажува иритации, овозможува брзо оздравување на оштетената кожа, ја измазнува, ги зајакнува нејзините одбранбени функции, додава мек и кадифен допир. Наменет за секојдневна употреба.

ПРИМЕНА:
Нанесете го кремот на чиста кожа.

SKU: 41102 Категории ,