Лосион за тело – SOD, 125 ml

980 ден

За да ја одржите вашата кожа млада што е можно подолго, додадете антиоксиданси и хидратација во секојдневниот третман на кожата. Млекото за тело од младешката гама FreshClick содржи SOD супероксидант и маслиново масло и комплексно ја регенерира и хидрира кожата. Ја одржува хидролипидната рамнотежа на кожата и ја намалува сувоста и лупењето.
Грижете се за вашето тело и уживајте во неговата мекост и финост.
АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чистата кожа на телото со кружни движења. Погоден за секојдневна употреба.

Шифра: 37004 Категории ,