Подмладувачка крема за раце со екстракт од ЛинчЖи

440 ден

Кремот има омекнувачко, навлажнувачко и лековито својство. Го активира процесот на регенерација на оштетените клетки и ги пегла брчките, ги осветлува темните дамки и ја спречува нивната појава, што ја прави кожата млада и мазна. Лесната масна текстура брзо се апсорбира и кремот веднаш го враќа чувството на удобност на рацете.

Линч Жи – севкупен антиоксиданс, го забавува процесот на стареење, го стимулира имунитетот на кожата, ја забрзува регенерацијата.

ПРИМЕНА:
Нанесете го кремот на чиста кожа.

Шифра: 40106 Категории ,