Навлажнувачки прајмер за лице

1.505 ден

Овој прајмер за лице нема да го почувствувате на вашата кожа.
Лесен како пердув, помага да се маскираат порите, да се пополнат брчките, а Вашата кожа да биде свиленкаста и совршено мазна.
Колекцијата Ocean Riches влијае не само врз надворешната убавина на кожата, туку и дава на кожата длабоко негување и спречува формирање на брчки, благодарение на активниот состав.

АПЛИКАЦИЈА:

Производот може да се користи и како основа под шминка и одделно. При нанесување на производот, избегнувајте ги областите околу очите.

Шифра: 86004 Категории ,