Продадено

Измазнувачки околуочен гел

2.330 ден

Луксузна нега за зрела кожа

Ја засилува структурата на кожата на очниот капак, ја зголемува еластичноста и има ефект на лифтинг. Намалува темни кругови и ги храни клетките на кожата.

Морскиот колаген наликува на човечкиот колаген во однос на неговата структура, овозможувајќи ефикасна апсорпција во кожата.

Се препорачува да се започне со користење на производите од серијата на морски колаген на возраст од 35 години.

Нема на залиха

Шифра: 13503 Категории ,