Продадено

Крем гел за околу очи со лифтинг ефект

1.225 ден

Ја збогатува кожата со влага, го олеснува стресот и го намалува отокот на очните капаци и темните кругови под очите. Се користи редовно, кремот-гел ја враќа еластичноста на кожата и го прави изразот на вашите очи помлади.

Препорачана за употреба со почеток на 35-годишна возраст.

Нема на залиха

Шифра: 12807 Категории ,