Продадено

Фиточај со лисна врбовка и левзеа

730 ден

За машка Сила
Индикации за примена:
еректилна дисфункција (импотенција) од различно потекло;
краток сексуален контакт;
намалено либидо;
слабост, замор, намалена физичка активност;
тешка или предвремена ејакулација

Ефект:
Ја обновува активноста во рамки на физиолошки граници;
Го зголемува либидото;
Одржува ерекција за време на сексуалната активност;
зголемува ефикасност и физичка издржливост;
го ублажува заморот;
стимулација на имунолошкиот систем;
го обновува тонусот

Начин на употреба:
1 филтер ќесичка се полева со топла вода (200 ml).Се остава 10-15 минути. Да се конзумира два пати на ден по оброк. Времетраењето на третманот 3-4 недели. Ако е потребно, повторете го третманот по пауза од 1-2 недели.

Нема на залиха

Шифра: 123917 Категорија