Крпа за чистење PROFI

730 ден

Крпата за сеопфатно чистење од линијата на производи Master Class е вистински професионалец кој ви помага да ги исчистите дури и најтврдокорните површини.

– сјајни и пластични површини, стакло, плочки и ламинат;
– тапациран мебел, производи од кожа и површини со велур;
– производи од не’рѓосувачки челик (го обновува оригиналниот сјај).

Го штити вашиот дом од нечистотија, прашина, дамки и остатоци од влага без да ја оштети површината.

 Можете дури да ја користите за чистење на вашиот автомобил.

Крпатаза бришење PRO има специјална ткаенина. Таа е ефикасна дури и без употреба на специјални детергенти со тоа и ни го зголемува семејниот буџет. Чистењето станува се повеќе еколошки.

ПРИМЕНА:
Може да се користи и сува и влажна. Доколку е потребно, користете детергент.

Не ја пеглајте, немојте да ја сушите на радијатор
Шифра: 90192 Категорија