Фито крем за раце, 80gr

370 ден

Фито кремот за раце ја враќа оштетената хидролипидна бариера, ја храни и навлажнува испуканата кожа и спречува лупење на кожата на рацете.

Начин на употреба: Кремот се нанесува на чисти и суви раце.

Шифра: 45909 Категории ,