Продадено

ББ крема за лице

1.370 ден

Вашата кожа не изгледа секогаш совршена?

ББ кремата за лице од TianDe ќе ви помогне вашето лице да изгледа совршено.

Неговата бестежинска текстура лесно се шири на кожата, совршено прикривајќи ги несовршеностите и вечерниот тон. Заборавете на масната кожа – ББ кремата ќе го остави вашето лице совршено мат и мазно! И најважно – ефектот не е само однадвор: благодарение на алоето вклучено во серијата  IN TOP, вашата кожа ќе изгледа подобро и подобро со секој изминат ден!

ПРИМЕНА:Нанесете на чистата кожа на лицето со прстите или со помош на специјален сунѓер.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

Нема на залиха

SKU: 85510 Категорија