Продадено

Кармин

490 ден

Не само стилска боја, туку и доблесна грижа – тоа се барањата што треба да ги исполни модерната шминка! Со кремастиот глам кармин од TianDe, ќе заборавите на сите суви, тесни, ронливи усни – едноставно ставете го секој ден и уживајте во трендовските бои!

Willе се грижи за нежната кожа на вашите усни во текот на целиот ден – исто како и најхранливиот мелем. И сето тоа благодарение на активните состојки за омекнување и отсуството на какви било конзерванси во формулацијата!

Карминот доаѓа во 14 стилски-сепак природни нијанси. Со овој додаток за убавина, лесно ќе создадете трендовски изглед со голи усни.

ПРИМЕНА
Нанесете на суви, чисти усни

Нема на залиха

SKU: 80125 Категорија