Гел за интимна нега со билни екстракти, 360gr

1.050 ден

Производот е создаден на планините Алтај и содржи повеќе од 90% природни состојки. Нежниот состав на гелот е погоден за најчувствителна нега на кожата.

Активните состојки на производот ја зајакнуваат природната заштитна бариера на кожата и одржуваат pH рамнотежа во вашата интимна зона.

Благодарение на неговиот избалансиран состав, гелот ја смирува нежната кожа и обезбедува дневно чувство на удобност. Ја освежува и навлажнува кожата и го олеснува чувството на непријатност по отстранувањето на влакната.

 

ПРИМЕНА:
Нанесете мала количина на гел во вашата интимна зона, пенирајте го гелот и исплакнете со вода. Само за надворешна употреба.

Шифра: 60149 Категорија