Продадено

Гел за туширање ликер од мандарина

565 ден

Гел за туширање „Мандарина ликер“ од линијата Хаинан Тао е производ со одличен мирис но и мека пена и нежна нега на кожата во еден производ.

Мирисот има неверојатен квалитет: Слатката арома ќе ве маѓепса со својата комбинација на тонови со цветна и овошна основа. Гелот за туширање “Ликер од мандарина” нежно ја чисти и хидрира кожата.

ПРИМЕНА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Нема на залиха

SKU: 32623 Категории ,