Потхранувачки хидратантен крем за раце со овчо млеко, 80мл

265 ден

Ефикасно ја навлажнува, омекнува и ја измазнува кожата, дава чувство на кадифена мекост. Наменет е за секојдневна употреба.Млеко – ефикасно ја смирува, храни, омекнува и ја хидратира кожата.

ПРИМЕНА:
Нанесете го кремот на чиста кожа.

SKU: 40105 Категории ,