Маска за лице од Алое

205 ден

Маска помага да се врати природната рамнотежа на влажноста во кожата, ја подобрува нејзината структура, овозможувајќи и на кожата еластичност, против првите брчки и пигментни точки. Одлична нега за сува, уморна и иритирана кожа.

Шифра: 50118 Категории ,